Category
AirPops_Pro Slide thumbnail
Slider title Slide thumbnail
  • випаровувачі на електрону сигарету AirsPops
  • Сольова рідина на сайті Елік
  • вакансія

Новинки

Нет товаров, ожидаются

Vape-Shop-eliq-Kiev-Ukraine

Магазин електроних сигарет Vape Shop Eliq. Все необхідне для переходу на пар!

Вейп, електронні сигарети, аксесуари, комплектуючі, рідини та компоненти, ароматизатори, бази, нікотин, запчастини, ремонт, боксмоди та атомайзери, спіралі та інструменти топових виробників в Україні.

  

ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ  Тут можуть виявитися давно очікувані товари.

Поспішайте ознайомитися раніше за інших очікуваючих, адже іноді найпотрібніші речі, пробиваючись через безліч перешкод і кордонів, доїжджають у одиничному екземплярі.

А заразом можна дізнатися, чого новенького понаїхало.


  

  

 Підпишіться! Наші групи у соцмережах:

 страница в фейсбуке интернет-магазина электронных сигарет элик  твиттер интернет магазина электронных сигарет элик_нет видео-обзоры электронных сигарет на ютуб канале элик фото электронных сигарет, инстаграм вейп шопа элик eliq

баловство)): видео-блог интернета магазина электронных сигарет элик, ютуб канал

Що таке Вейп і з чим його пАрить?

Vape. Читається "Вейп", прийнято писати "Вейп", зустрічається не зовсім коректний варіант "Вайп". Широкого поширення набуло у 2014 році, коли індустрія електронних сигарет здійснила прорив і продовжила стрімко розвиватися. Початкове значення слова vape - процес вдихання та видихання пари, що виробляється пристроєм з електронним випарником. Можна сказати, що з 2010 по 2014 Eliq продавав електронні сигарети, а з 2014 до асортименту додався вейп))

Зараз, коли говорять про вейп, мають на увазі електронну сигарету або схожий з нею пристрій, а також процес куріння електронної сигарети. У колах вейперів "паління" електронки прийнято називати "парінням" , т.к. термін куріння - вдихання диму від тління тютюну - у разі не правильний.

Трішки історії: щороку Оксфордський словник обирає слово року, у 2014 році їм стало “vape”.

Чому електронна сигарета популярна?

А тому, що вона в тренді :)

Тут два основні чинники: мода та смак. Вибір заправки на свій смак та дизайн девайсу під свій стиль роблять електронну сигарету не просто пристроєм, що замінює аналогову сигарету, а модним аксесуаром (і смачним при правильному підході)

  

Чим електронна сигарета краща за звичайну?

Відповідь очевидна: "На 95% безпечніше!" :)

Насамперед, електронна сигарета - сучасна заміна звичайної сигарети, лише з відсутністю неприємних наслідків: запаху, задишки та інших проблем, відомих кожному курцеві.

При курінні "звичайної" сигарети, нікотин потрапляє в організм разом із продуктами горіння, димом та смолами. При використанні вейпу, нікотин доставляється в легені парою, що випаровується атомайзером. Не будемо говорити, що ця пара на 100% безпечна, але менш шкідлива продуктів горіння.

Безліч людей погано переносять тютюновий дим. Пасивне куріння є величезною проблемою, особливо у громадських місцях. За опитуваннями, близько 30% людей, які палять цигарки, не люблять запах диму від інших курців.

Після переходу на електронні сигарети, перше, що відзначають парильники – покращення нюху. В особливо занедбаних випадках люди, вперше за роки тютюнової залежності, починають сприймати та розрізняти запахи.

Через деякий час покращується загальне самопочуття. Можливий період адаптації, дайте організму час перебудувати навички і він винагородить вас за терпіння.

Де придбати електронну сигарету?

Від вибору місця покупки першого вейпу залежить перейдете ви на Пар повністю або розповідатиме друзям, як це жахливо. На жаль, легко купити неякісний товар, навіть висока ціна не є гарантією правильної покупки.

Основні місця продажу електронних сигарет:

  • ✅ Маленькі точки у супермаркетах та торгових майданчиках;

  • Вейпшопи.

  • ✅ Інтернет-магазини.

 

Невеликі точки не можуть запропонувати великий вибір. Продавці в острівцях торгових центрів не можуть грамотно проконсультувати, іноді навіть не знають елементарних правил поводження з електронними сигаретами. Через високу вартість оренди торгового місця ціни часто завищені. Щоб запропонувати товар за конкурентоспроможною ціною, закуповуються клони електронних сигарет, дешеві рідини та комплектуючі.

 

Вейп шоп пропонує відвідувачеві затишний простір, грамотну консультацію, вибір електронних сигарет для різноманітних уподобань, різноманітні уподобання рідин для заправки від відомих виробників. У правильному VapeShop ви зможете продегустувати рідини для електронних сигарет, перемотати койли, замінити бавовну, підбадьоритися кавою або іншими напоями. Елік - правильний Вейп Шоп :)

 

У інтернет-магазину низка незаперечних переваг. Можливість замовити вейп, не виходячи із дому з доставкою додому. Доставка по Україні за 1 - 2 дні Новою Поштою. Ціна нижча, ніж у вейп шопі, а асортимент більше. Обов'язково є гуру вейпінгу, який знає відповіді на всі запитання. Звичайно ж, це стосується нормального інтернет-магазину, а не молодого сайту з кількома десятками товарів, яких з 2016 року з'явилося чи не більше, ніж вейперів. Eliq - "нормальний" інтернет-магазин :)

Як вибрати рідину для електронних сигарет?

Тільки після дегустації ви зрозумієте, чи підходить вам рідина, чи вам сподобається смак. Головне – не купувати рідину українського виробництва дешевше за 150 грн за 60 мл. Вона просто фізично не може бути виготовлена ​​із якісних компонентів.

Запрошуємо в наші затишні, правильні вейп шопи :) В Еліці немає на полицях того, що ми не куштували самі, ми не пропонуємо покупцям рідини, які нам не сподобалися.